Bestuur

K.N.V. EHBO Tuinsteden en Omstreken is na een roerige zomer met veel ups en downs op 28 november 2014 opgericht. We hebben besloten bij de Koninklijke Nederlandse Vereniging voor EHBO aangesloten te blijven.

Op 28 november 2014 zijn we ook ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer 61977365.

Het bestuur heeft besloten om twee vertrouwenspersonen te benoemen. Zij maken geen deel uit van het dagelijks bestuur. U kunt bij hen terecht met alle vragen en problemen die vertrouwelijk behandeld dienen te worden. U bepaald zelf met de vertrouwenspersoon hoe het verder gaat met de door u aangegeven zaken.

Vertrouwensvrouw: vertrouwensvrouw@ehbo-tuinstedeneo.nl

Vertrouwensman: vertrouwensman@ehbo-tuinstedeneo.nl

Penningmeester

Henk v. Akkeren

penningmeester@ehbo-tuinstedeneo.nl

Catering en vertrouwensvrouw

Jopie Fahrenfort

jopie@ehbo-tuinstedeneo.nl

Materiaalbeheer en vertrouwensman

Lucas de Leur

lucas@ehbo-tuinstedeneo.nl

2e voorzitter, secretaris, coördinator cursus en

Contactpersoon hulpverlening

Thea Schaafsma

secretaris@ehbo-tuinstedeneo.nl

Voorzitter

Gerard Stokhof de Jong

voorzitter@ehbo-tuinstedeneo.nl